UGREEN rychlonabíječka do auta se zatahovacím kabelem 145W 3-Port, 2x USB-C,1x USB-A, GaN, stříbrná, 55910B
Kód: ALIIMPE1873009Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
UGREEN rychlonabíječka do auta se zatahovacím kabelem 145W 4-Port, 3x USB-C,1x USB-A, GaN, stříbrná
- 100W USB-C PD3.0 rychlé nabíjení: Port USB-C2 poskytuje výkon až 100 W – nabije MacBook z 0 na 86 % za 1 hodinu
- 60W zatahovací USB-C kabel: Vestavěný 70cm kabel podporuje rychlé nabíjení až 60 W pro notebooky i telefony – flexibilní délka a snadná manipulace
- 145W výkon ze dvou portů: Při současném použití kabelu a USB-C2 portu dosahuje celkový výkon až 145 W (45 W + 100 W) pro rychlé nabíjení dvou zařízení
- 4v1 multi nabíječka: 1× USB-C kabel + 2× USB-C port + 1× USB-A port – nabíjejte až 4 zařízení současně (rozdělení výkonu: USB-C 65 W, kabel 45 W, USB-C1/USB-A po 7,5 W)
- Univerzální kompatibilita: Funguje s 12–24V vozidly – podporuje MacBook Pro/Air, iPad, iPhone 16/15, Samsung Galaxy S24/S23, Surface Pro, ThinkPad, GPS, herní konzole a další zařízení
Stránky produktu: https://eu.ugreen.com/products/nexode-145w-car-charger-retractable-cable
| Total USB ports | 4 (3x USB-C, 1x USB-A) |
| Power Output | 145W Max |
| Amperage | 11 A |
| Input voltage | 220 Volts |
EAN: 6941876271405
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k mobilním telefonům |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 6941876271405 |
| Druh příslušenství: | Nabíječky |
| EAN: | 6941876271405 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
