UGREEN magnetická bezdrátová nabíječka 2v1 MagFlow Qi2.2, 25W, MagSafe, stříbrná, 55963
Kód: ALIIMPE1873012Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
UGREEN magnetická bezdrátová nabíječka 2v1 MagFlow Qi2.2, 25W, MagSafe, stříbrná
- Pokročilé Qi2 nabíjení (2025): Podpora nejnovější technologie Qi2 a MPP protokolu – až 25 W pro iPhone 16/17 (s iOS 26) a 15 W pro iPhone 12–15 pro maximální efektivitu
- Silné magnetické uchycení: 16 magnetů typu N48H poskytuje sílu 7–8 N pro bezpečné a stabilní držení zařízení bez sklouznutí
- Praktický stojan s rotací: Umožňuje otáčení zařízení během nabíjení – ideální pro sledování videí nebo práci při nabíjení
- Bezpečné a efektivní nabíjení: Ochrana proti přehřátí, nadproudu, přepětí, zkratu a detekce cizích objektů (FOD) chrání zařízení i baterii a prodlužuje její životnost
- 2v1 nabíjení: Nabíjejte současně iPhone i AirPods – jednoduché magnetické zarovnání zajišťuje pohodlné každodenní použití
- Pokročilá tepelná ochrana: NTC senzory monitorují teplotu nepřetržitě, při 75 °C se nabíjení automaticky zastaví a při 55 °C obnoví. Díky účinnosti >65 % a 6vrstvé ochraně zůstává zařízení bezpečně chladné
Stránky produktu: https://www.ugreen.com/en-ca/products/ca-55963
| Input voltage | 15 Volts |
| Current rating | 3A |
| Wattage | 25W |
| Special feature | Magsafe Compatible |
EAN: 6941876259632
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k mobilním telefonům |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 6941876259632 |
| Druh příslušenství: | Nabíječky |
| EAN: | 6941876259632 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
