BAZAR - Club3D Auto nabíječka pro Notebooky 63W, 2 porty (USB-A + USB-C) - Poškozený obal (Náhradní krabice), CAC-1922//BAZAR
Kód: ALIIMPE795344Detailní popis produktu
Club3D 63W Auto nabíječka pro Notebooky
Club 3D CAC-1922 je vysoce výkonný a módní design max. 63W nabíječka do auta s podporou QC3.0 a Power Delivery (PD). S touto nabíječkou můžete nabíjet jakákoli zařízení (např.: digitální fotoaparáty, PDA, notebook, mobilní telefony, USB příslušenství) s vaším autem, když je to potřeba. Je vybaven dvěma USB konektory (jeden konektor USB Type-C a jeden konektor USB Type-A) pro napájení. Tento produkt umožňuje nabíjení dvou zařízení současně a produkt poskytuje maximální výkon 63 wattů. Port USB-C je speciálně navržen pro zařízení s podporou typu C. Pro rozlišení mezi QC a PD nabíjením se LED kontrolka rozsvítí modře pro Quick Charge (QC) nebo červeně pro Power Delivery (PD).

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Vstup | 1x Autozapalovač 12-24V DC |
| Výstup | 1x USB-A 1x USB-C |
| Výkon | 63W |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 63,5 x 37 mm |
| Váha | 38 g |
EAN: 795344
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k mobilním telefonům |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 795344 |
| Zařízení: | Mobil, Tablet |
| Druh příslušenství: | Nabíječky |
| EAN: | 795344 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
