THERMALTAKE Vodní chladič MAGCurve 360 Ultra Snow Edition, 3x120mm ARGB, bílá, CL-W454-PL12SW-A
Kód: ALIIMPE964064Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
THERMALTAKE MAGCurve 360 Ultra ARGB Snow Edition
MAGCurve 360 Ultra ARGB Sync Snow Edition je navržen tak, aby spojoval odvážnou estetiku s funkčností, a je vybaven působivým 6,67" zakřiveným AMOLED displejem. Podporuje inovativní funkci AI Forge, která umožňuje vytvářet kreativní pozadí pomocí umělé inteligence. Prostřednictvím mobilní aplikace TT PlayLink lze navíc okamžitě a jednoduše nahrávat vlastní vizuály.
V kombinaci s bílými ventilátory TOUGHFAN EX ARGB Sync se svítícím rámem vytváří tato edice sestavu, která se skutečně nedá přehlédnout.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ne |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 396 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 460 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 x 120 x 25 mm |
| Rychlost | 500 - 2500 RPM |
| Statický tlak | 3,95 mm H20 |
| Proud vzduchu | 77,60 CFM |
| Hluk | 32,8 dB(A) |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | Hydraulic Bearing |
| MTBF | 40 000 hodin |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 2066/2011-3/2011/1851/1700/1200/1156/1155/1151/1150 |
| AMD | AMD AM5/AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2/FM1 |
EAN: 4711658545527
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 3.15 kg |
| EAN: | 4711658545527 |
| Typ chladiče: | Vodní |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| EAN: | 4711658545527 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
