THERMALTAKE Vodní chladič MAGCurve 360 Ultra, 3x120mm ARGB, černá, CL-W453-PL12SW-A
Kód: ALIIMPE964032Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
THERMALTAKE MAGCurve 360 Ultra ARGB
MAGCurve Ultra ARGB Sync je vybaven prémiovým 6,67" zakřiveným AMOLED displejem s ostrým rozlišením 2240 × 1080, který nabízí živé barvy a vysoký kontrast. Zakřivený design přináší skutečně pohlcující vizuální zážitek. Nejde však jen o displej – podporuje také monitorování systému v reálném čase, zobrazení lokálního počasí a 3D videa, přičemž poskytuje široké možnosti přizpůsobení podle tvých funkčních potřeb i osobního stylu.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ne |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 396 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 460 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 x 120 x 25 mm |
| Rychlost | 500 - 2500 RPM |
| Statický tlak | 3,95 mm H20 |
| Proud vzduchu | 77,60 CFM |
| Hluk | 32,8 dB(A) |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | Hydraulic Bearing |
| MTBF | 40 000 hodin |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 2066/2011-3/2011/1851/1700/1200/1156/1155/1151/1150 |
| AMD | AMD AM5/AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2/FM1 |
EAN: 4711658545510
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 3.18 kg |
| EAN: | 4711658545510 |
| Typ chladiče: | Vodní |
| Využití chladiče: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| EAN: | 4711658545510 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
