GIGABYTE Vodní chladič EAGLE 360, 3x120mm, ARGB, LGA1851, AM5, černá, GP-GIGABYTE EAGLE 360
Kód: ALIIMPE1706360Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
GIGABYTE EAGLE 360
- Stabilní a tiché chlazení díky čerpadlu s 3 200 ot./min
- Vysokovýkonné PWM ventilátory pro efektivní průtok vzduchu radiátorem
- Snadná instalace díky předinstalovaným ventilátorům a zjednodušené kabeláži
- Čistá estetika řady EAGLE s přizpůsobitelným RGB osvětlením
- Magnetický kryt čerpadla pro snadné vyrovnání loga
- Univerzální držák podporuje platformy AMD i Intel

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 66 x 66 x 63 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Rychlost vestavěného ventilátoru: | 3200 RPM +/-10% |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 397 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 600~2000 RPM +/-10% |
| Statický tlak | 2.52 mm H20 |
| Proud vzduchu | 82.31 CFM |
| Hluk | 37.6 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | HDB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851 / 1700 / 115X / 1200 |
| AMD | AM5 / AM4 |
EAN: 4719331557119
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 5 Rok(ů) |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 4719331557119 |
| Typ chladiče: | Vodní |
| Využití chladiče: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| EAN: | 4719331557119 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
