ENDORFY Vodní chladič Navis F280, 2x140mm, LGA1851, AM5, černá, EY3B002
Kód: ALIIMPE557808Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Endorfy Navis F280
Vodní chladič určený pro chlazení široké škály procesorů. Vyznačuje se vysokou kvalitou, výkonem a spolehlivostí. Disponuje dvěma 140 mm velkými ventilátory. Odolné opletené hadice jsou dlouhé 390 mm a díky dostatečně širokému průměru zaručují plynulý průtok chladicí kapaliny. Chladič je dodáván se speciální teplovodivou pastou Pactum PT-3 pro maximální odvod generovaného tepla.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Chlazení | |
| Typ chlazení | vodní |
| Počet ventilátorů | 2 |
| Heatpipe | ne |
| Druh ložiska | FDB |
| PWM regulace | ano |
| Rozměr ventilátoru (mm) | 140 |
| Určení chladiče | pro CPU |
| Chladič pro socket Intel 775 | ne |
| Chladič pro sockety Intel 115x | ano |
| Chladič pro socket Intel 1366 | ne |
| Chladič pro socket Intel 2011 | ano |
| Chladič pro socket AMD AM2/AM3 | ne |
| Chladič pro socket AMD FM1/FM2 | ne |
| Chladič pro socket AMD AM4 | ano |
| Chladič pro socket Intel 2066 | ano |
| Chladič pro socket AMD TR4 | ne |
| Chladič pro socket Intel 1200 | ano |
| Chladič pro socket Intel 1700 / 1851 | ano |
| Chladič pro socket AMD AM5 | ano |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva | černá |
| Rozměry | 310 x 140 x 54 mm |
| Hmotnost | 1269 g |
| Barva podsvícení | bez podsvícení |
EAN: 5903018665894
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 1.91 kg |
| EAN: | 5903018665894 |
| Typ chladiče: | Vodní |
| Využití chladiče: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 140x140 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| EAN: | 5903018665894 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
