ENDORFY Ventilátor Fluctus 140 PWM, 140mm, černá, EY4A003
Kód: ALIIMPE557836Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Endorfy Fluctus 140 PWM
Kvalitní tichý ventilátor s řízením rychlosti otáček pomocí PWM signálu. FDB ložisko zajistí bezproblémový chod a dlouhou životnost ventilátoru. Pro napájení slouží 4-pin PWM konektor. Zároveň je díky přídavnému konektoru možné propojit a synchronizovat několik ventilátorů mezi sebou.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Chlazení | |
| Druh ložiska | FDB |
| PWM regulace | ano |
| Rozměr ventilátoru | 140 mm |
| Určení chladiče | pro skříň |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva | černá |
| Rozměry | 140 x 140 x 25 mm |
| Hmotnost | 162 g |
| Barva podsvícení | bez podsvícení |
EAN: 5903018665962
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 5903018665962 |
| Typ chladiče: | Aktivní |
| Využití chladiče: | Do PC skříně |
| Velikost ventilátoru: | 140x140 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| EAN: | 5903018665962 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
