DEEPCOOL Vodní chladič SPARTACUS 420, 3x140mm, AM5, LGA1851, černá, R-SPT420-BKDSMP-G-1
Kód: ALIIMPE1808149Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
DEEPCOOL SPARTACUS 420
SPARTACUS 420 je nejnovější generace kapalinového chlazení od společnosti DeepCool, která disponuje pokročilou přizpůsobitelnou LCD obrazovkou.
Díky 3,4" IPS displeji s modulárním rozvržením a dynamickými vizuálními efekty můžete svůj herní počítač posunout na novou úroveň personalizace. Chladič je vybaven vylepšenou pumpou 6. generace a vysoce výkonnými ventilátory, což zajišťuje výjimečnou efektivitu chlazení a tichý provoz.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 99 x 91 x 65 mmmm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 462 x 140 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 465 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 140 x 140 x 30 mm |
| Rychlost | 500 - 2000 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 4,15 mm H20 |
| Proud vzduchu | 112,5 CFM |
| Hluk | 32,89 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Typ ložiska | Hydro Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851, 1700 |
| AMD | AM5, AM4 |
EAN: 6933412729648
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 3.65 kg |
| EAN: | 6933412729648 |
| Typ chladiče: | Vodní |
| Využití chladiče: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 140x140 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| EAN: | 6933412729648 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
