DEEPCOOL Ventilátor FD12 V2, 1x120mm, černá, R-FD12V2-BKNPN1-G
Kód: ALIIMPE1808137Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
DEEPCOOL FD12 V2
Nové výkonné ventilátory DeepCool FD12 V2 představují další evoluci oblíbené řady chlazení FD12. Přicházejí s vylepšeným designem lopatek s částečně integrovanou konstrukcí (semi-integral) a vyladěnou aerodynamikou, což zajišťuje vysoký výkon bez zbytečného hluku.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Velikost | 120 x 120 x 25 mm |
| Rychlost | 500 - 2500 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 4,15 mm H20 |
| Proud vzduchu | 79,89 CFM |
| Hluk | 35,66 dB(A) |
| Konektory | 4-pin |
| Typ ložiska | Hydro Bearing |
EAN: 6933412785385
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 6933412785385 |
| Typ chladiče: | Aktivní |
| Využití chladiče: | Do PC skříně |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| EAN: | 6933412785385 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
