DEEPCOOL CPU Chladič ASSASSIN VC ELITE, 1x120mm, 1x140mm, LGA1851, AM5, černá, R-ASN4-BKNVNN-GJD
Kód: ALIIMPE1808136Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
DEEPCOOL ASSASSIN VC ELITE
Série ASSASSIN rozšiřuje svou řadu nekompromisního chlazení o model ASSASSIN VC ELITE. Kromě nového černo-zlatého designu přináší ASSASSIN VC ELITE základnu s technologií vapor chamber (odpařovací komora), která dramaticky zlepšuje přenos tepla a zvyšuje chladicí kapacitu TDP až na úctyhodných 300 wattů!

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 140 x 110 x 160 mm |
| Počet ventilátorů | 2 |
| Ventilátor | |
| Velikost | 140 x 140 x 25 mm; 120 x 120 x 25 mm |
| Rychlost | 500 - 1800 RPM +/- 10%; 500 - 1700 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 3,76 mm H20; 2,1 mm H20 |
| Proud vzduchu | 48,55 CFM; 46,75 CFM |
| Hluk | 29,3 dB(A) |
| Konektory | 4-pin |
| Typ ložiska | Fluid Dynamic Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851/1700/1200/115X/20XX |
| AMD | AM5/AM4 |
EAN: 6933412729761
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 6933412729761 |
| Typ chladiče: | Aktivní |
| Využití chladiče: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120, 140x140 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| EAN: | 6933412729761 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
