DEEPCOOL CPU Chladič AK400 ZERO DARK PLUS, 2x120mm, LGA1851, AM5, černá, R-AK400-BKNNMD-G-1
Kód: ALIIMPE1808021Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
DEEPCOOL AK400 ZERO DARK PLUS
DeepCool AK400 ZERO DARK PLUS je celočerná varianta našeho vysoce kompatibilního chladiče procesoru AK400, který se vyznačuje uspořádáním čtyř tepelných trubek s jedinečným designem mřížky a dvěma vysoce výkonnými ventilátory FDB, které zajišťují vynikající odvod tepla a extrémně nízkou hlučnost.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 127×123×155 mm |
| Počet ventilátorů | 2 |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120×120×25 mm |
| Rychlost | 500~1650 RPM±10% |
| Statický tlak | 1.62 mm H20 |
| Proud vzduchu | 59.46 CFM |
| Hluk | 28 dB(A) |
| Konektory | 4-pin |
| Typ ložiska | FDB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
EAN: 6933412727798
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 6933412727798 |
| Typ chladiče: | Aktivní |
| Využití chladiče: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| EAN: | 6933412727798 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
