DEEPCOOL CPU Chladič AG620 G2 WH, 2x120mm, LGA1851, AM5, bílá, R-AG620-WHNPMG2-G
Kód: ALIIMPE1808152Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
DEEPCOOL AG620 G2 WH
AG620 G2 WH posouvá laťku v kategorii výkonných chladičů s dvojitým pasivem díky vylepšení druhé generace, která přináší vyšší výkon a odvážný nový vzhled. Je vybaven šesti tepelnými trubicemi zapuštěnými v hustém žebrování dvou věží a doplněn dvěma precizně vyladěnými 120mm PWM ventilátory pro maximálně silný průtok vzduchu a efektivní odvod tepla.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 127 x 110 x 156 mm |
| Počet ventilátorů | 2 |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 x 120 x 25 mm |
| Rychlost | 500 - 2200 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 1,98/2,49 mm H20 |
| Proud vzduchu | 63,56/70,09 CFM |
| Hluk | 23,08/29,22 dB(A) |
| Konektory | 4-pin |
| Typ ložiska | Hydro Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851/1700 |
| AMD | AM5/AM4 |
EAN: 6933412729907
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 1.28 kg |
| EAN: | 6933412729907 |
| Typ chladiče: | Aktivní |
| Využití chladiče: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| EAN: | 6933412729907 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
