ASUS vodní chladič CPU AIO ProArt LC 240, 2x120mm, LGA1851, AM5, černá, 90RC01K0-M0EAY0
Kód: ALIIMPE1887829Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
ASUS ProArt LC 240
ProArt LC 240 je výkonný all-in-one vodní chladič CPU s elegantním podsvíceným indikátorem stavu systému a dvěma stylovými matně černými ventilátory Alphacool Apex Stealth Metal Power pro maximální výkon a tichý provoz.
- Matně černé ventilátory Alphacool Apex Stealth Metal Power nabízejí vysoký výkon až 3000 ot./min, nízkou hlučnost a možnost řetězového (daisy-chain) zapojení.
- Podsvícený ukazatel zobrazuje aktuální zatížení systému, teploty a otáčky ventilátorů.
- Pokročilý třífázový motor zajišťuje vynikající chladicí výkon a tišší provoz.
- Minimalistický design dokonale doplňuje estetiku komponent řady ProArt.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 78 x 78 x 49 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ne |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 277 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorů | 2x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 x 120 x 25 mm |
| Rychlost | 0 - 3000 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 4,46 mm H20 |
| Proud vzduchu | 68,99 CFM |
| Hluk | 39,5 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 115x |
| AMD | AM5, AM4 |
EAN: 4711636235785
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 2.9 kg |
| EAN: | 4711636235785 |
| Typ chladiče: | Vodní |
| Využití chladiče: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| EAN: | 4711636235785 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
