ASROCK Vodní chladič Steel Legend Dark 360 LCD, 3x120mm, LGA1851, AM5, černá, 90-ASLA36-BAAGA5
Kód: ALIIMPE1883116Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
ASRock Steel Legend Dark 360 LCD
Vysoce výkonné AIO chlazení s 360mm radiátorem a integrovaným 3" LCD displejem pro monitoring systému nebo vlastní grafiku. Je osazeno prémiovými ventilátory s LCP lopatkami a průmyslovými kuličkovými ložisky pro maximální tlak a životnost. Kombinuje robustní konstrukci řady Steel Legend s tichým 3fázovým čerpadlem a plnou podporou nejnovějších socketů Intel i AMD.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 100.4 x 86 x 107.6 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Rychlost vestavěného ventilátoru: | 3000 RPM +/- 10% |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 397 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 450 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 x 120 x 28 mm |
| Rychlost | 0 - 2500 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 4.16 mm H20 |
| Proud vzduchu | 76.7 CFM |
| Hluk | 38.3 dB(A) |
| Konektory | 4-pin + 3-pin ARGB |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | Dual-ball Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851, 1700 |
| AMD | AM5, AM4 |
EAN: 4711581493551
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 2.76 kg |
| EAN: | 4711581493551 |
| Typ chladiče: | Vodní |
| Využití chladiče: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| EAN: | 4711581493551 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
