1stCOOL Ventilátor AURA EVO, 200mm, ARGB, F20-AURA-EVO-R
Kód: ALIIMPE1208254Detailní popis produktu
1stCOOL AURA EVO ARGB 200mm
V podobě příslušenství inovované AURA EVO serie Vám 1stCOOL přináší kvalitní moderně řešenou sérii ARGB LED příslušenství pro tuning Vašeho PC a to za mimořádně zajímavou cenu.
Ventilátory série AURA EVO jsou vybaveny čtyřmi konektory, 4pin PWM pro napájení a řízení otáček ventilátoru, 4pin PWM IN pro propojení s dalším ventilátorem a dvěma 3pin standardními ARGB konektory (IN a OUT), což umožňuje propojení více kusů do série a následné zapojení do základní desky PC pokud je tato vybavena 3pin ARGB konektorem v opačném případě je možno využít jednoho ze dvou námi dodávaných řadičů. Také pro řízení otáček ventilátorů máte možnost volby zapojit ventilátory přímo do základní desky a nebo opět řídit jejich otáčky dálkovým ovládáním, který je součástí našeho řadiče (možnost úpného zastavení).

Specifikace
| Technické parametry | |
|---|---|
| Velikost | 200 x 200 x 25 mm |
| Rychlost: | 1000 RPM ± 10% |
| Proud vzduchu: | 53.3CFM |
| Hluk: | 15-25.5dB(A) |
| Délka kabelu | 580mm |
| Konektory | 4pin PWM IN + 4pin PWM OUT +3pin ARGB IN +3pin ARGB OUT |
| Napětí / Proud / Příkon | 12V/5V / 0.8A / 3.6W |
| LED | |
| Barva LED | ARGB Duha |
| Počet LED | 30 |
EAN: 8594192891130
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8594192891130 |
| Typ chladiče: | Aktivní |
| Využití chladiče: | Do PC skříně |
| Velikost ventilátoru: | 200x200 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 3pin, 4pin |
| EAN: | 8594192891130 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
