TRUST klávesnice PRIMO, membránová, USB, DE, 23884
Kód: ALIIMPE1667218Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Trust Primo klávesnice
Klávesnice plné velikosti s měkkým úhozem a odolným proti polití

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Technologie kláves | Membránová |
| Vlastnosti | |
| Tiché klávesy | Ano |
| Vnitřní paměť | Ne |
| Odolný proti rozlití | Ano |
| Klávesy | |
| Počet kláves | 104 |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Macro klávesy | Ne |
| Programovatelné klávesy | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové |
| USB verze | 2.0 |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Kompatibilita | |
| Zařízení | PC, laptop |
| Operační systém | Windows |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 148 x 449 x 30 mm |
| Váha | 488 g |
EAN: 8713439238846
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 8713439238846 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhraní klávesnice: | Drátová USB |
| Lokalizace klávesnice: | Ostatní |
| EAN: | 8713439238846 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
