TRUST klávesnice GXT 873, Bezdrátová, bílá, US, 26052
Kód: ALIIMPE1667665Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
TRUST GXT 873
Kompaktní mechanická herní klávesnice v 60% formátu s lineárními spínači (Outemu Red) a plným RGB podsvícením. Nabízí tri-mode připojení (2,4GHz USB přijímač, Bluetooth pro dvě zařízení a USB-C kabel) a funkci N-key rollover pro bezchybné snímání stisků. Díky minimálním rozměrům uvolňuje prostor pro pohyb myši, přičemž veškeré chybějící klávesy jsou dostupné přes funkční vrstvy.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché klávesy | Ne |
| Software | Ano |
| Klávesy | |
| Technologie kláves | Mechanické |
| Velikost klávesnice | |
| Značka a typ kláves | Outemu Linear |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Multimediální klávesy | Ne |
| Programovatelné klávesy | Ano |
| Podsvícení | RGB |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze USB | 2.0 |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows, MacOS |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 290 x 100 x 31 mm |
| Váha | 533 g |
EAN: 8713439260526
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 8713439260526 |
| Typ klávesnice: | Mechanická |
| Rozhraní klávesnice: | Bezdrátová |
| Lokalizace klávesnice: | EN |
| Výbava klávesnice: | Podsvícené klávesy, Makro klávesy |
| EAN: | 8713439260526 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
