TRUST Klávesnice GXT 833 Thado, Membránová, USB, RGB, černá, 25886
Kód: ALIIMPE1667605Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Trust GXT 833 Thado
Užijte si velké výhry v malém balení s klávesnicí Thado. S rozložením 80 % a vícebarevným RGB podsvícením nabízí tato herní klávesnice TKL elegantní vzhled a zároveň uvolňuje místo na vašem stole, což ji činí ideální pro hráče, kteří hledají kompaktní, vysoce výkonnou klávesnici plnou stylu.
Díky funkci anti-ghosting, která umožňuje až 10 současných stisků kláves, tato klávesnice zajišťuje, že každý pohyb je přesně zaznamenán. Speciální multimediální klávesy nabízejí rychlý přístup k ovládání hlasitosti a přehrávání, zatímco herní režim zajišťuje, že nic nenaruší vaše vítězství.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché klávesy | Ne |
| Software | Ne |
| Klávesy | |
| Technologie kláves | Membránové |
| Velikost klávesnice | 75% |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Multimediální klávesy | Ano |
| Programovatelné klávesy | Ne |
| Podsvícení | RGB |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové USB |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PS5, Windows |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 359 x 135 x 40 mm |
| Váha | 709 g |
EAN: 8713439258868
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| EAN: | 8713439258868 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhraní klávesnice: | Drátová USB |
| Lokalizace klávesnice: | EN |
| Výbava klávesnice: | Podsvícené klávesy, Multimediální klávesy |
| EAN: | 8713439258868 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
