TRUST Herní klávesnice GXT 864, Mechanická, USB, černá, 25724
Kód: ALIIMPE1667640Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
TRUST Herní klávesnice GXT 864
Tato kompaktní TKL herní klávesnice je navržena tak, aby vám poskytla prostor, který potřebujete pro hraní. Uvolní místo na stole a dá myši více prostoru pro pohyb, což ji činí ideální pro rychlou akční hru a přehledná herní uspořádání.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché klávesy | Ne |
| Software | Ano |
| Klávesy | |
| Technologie kláves | Mechanické |
| Velikost klávesnice | TKL |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Multimediální klávesy | Ano |
| Programovatelné klávesy | Ne |
| Podsvícení | RGB |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| Verze USB | 2.0 |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 356 x 128 x 35 mm |
| Váha | 662 g |
EAN: 8713439257243
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8713439257243 |
| Typ klávesnice: | Mechanická |
| Rozhraní klávesnice: | Drátová USB |
| Lokalizace klávesnice: | EN |
| Výbava klávesnice: | Podsvícené klávesy, Multimediální klávesy |
| EAN: | 8713439257243 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
