LENOVO 700 Modern Multi-Device Wireless Keyboard-Czech,Slovakia, GY41S04887
Kód: ALIIMPE1651559Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Produkt: Lenovo 700 Modern Multi-Device Wireless Keyboard-Czech,Slovakia
Part Number: GY41S04887
| Konektivita | 2.4G Wireless via USB-A receiver Bluetooth 5.3 |
| Rozmery | 25.2 x 123.4 x 433.6 mm (H x D x L) |
| Hmotnosť | KBD:415 g ± 10 g (14.64 oz ± 0.36 oz) Holder:60 g ± 5 g (2.12 oz ± 0.18 oz) |
| Typ spínača | Dome Switch keys |
| Životnosť tlačidiel | Up to 10 millions clicks |
| Farba | Luna Grey |
| Jazyk | Czech,Slovakia |
| Napájanie | 1.5V AAA x 2 |
| Záruka | 1 Year |
EAN: 195892126843
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 195892126843 |
| Rozhraní klávesnice: | Bezdrátová |
| Lokalizace klávesnice: | CZ/SK |
| EAN: | 195892126843 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
