ASUS klávesnice ROG Strix Morph 96 WL, Mechanická, Bezdrátová, CZ/SK, černá, 90MP04IF-BKZA03
Kód: ALIIMPE1663130Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
ASUS ROG Strix Morph 96 Wireless


Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché klávesy | Ne |
| Software | Gear Link |
| Klávesy | |
| Technologie kláves | Mechanické |
| Velikost klávesnice | 96 % |
| Značka a typ kláves | ROG NX V2 Mechanical Switch |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Multimediální klávesy | Ne |
| Programovatelné klávesy | Ano |
| Podsvícení | AURA SYNC |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze USB | 2.0 |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows, MacOS |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 398 x 134 x 39 mm |
| Váha | 1125 g |
EAN: 4711636325981
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 1.73 kg |
| EAN: | 4711636325981 |
| Typ klávesnice: | Mechanická |
| Rozhraní klávesnice: | Bezdrátová |
| Lokalizace klávesnice: | CZ, CZ/SK, SK |
| Výbava klávesnice: | Podsvícené klávesy, Makro klávesy |
| EAN: | 4711636325981 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
