VERBATIM Kabel USB4 Sync & Charge, 240W, 120cm, 31847
Kód: ALIIMPE714463Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Verbatim Sync & Charge
- Podporuje nabíjení PD 3.1 s výkonem až 240 W pro rychlé nabíjení výkonných zařízení
- Nabíjejte notebooky, herní systémy a energeticky náročná zařízení rychleji než kdy dříve a zajistěte maximální účinnost
- 40 Gb/s přenosu dat: Přenášejte velké soubory, videa v rozlišení 4K/8K a další data během několika sekund díky špičkové technologii USB4
- Aramidové vlákno vnitřní vlákna zajišťující vynikající pevnost jádra
- Konektory ze slitiny kovů se zvýšenou odolností
- Vnější strana z opleteného nylonu pro odolnost proti oděru
- Prošel testem na 30 000 ohybů pro dlouhotrvající spolehlivost
- Kompatibilní se zařízeními USB-C, včetně notebooků a pracovních stanic
- Výkon připravený na budoucnost: USB4 zajišťuje, že jste vybaveni pro příští generaci připojení, podporuje zařízení Thunderbolt 3/4
- délka 120 cm: Ideální pro použití doma, v kanceláři nebo na cestách
Kabel Verbatim Sync & amp; Charge USB-C na USB-C USB4 je navržen pro vysoce výkonná zařízení a poskytuje mimořádně rychlé nabíjení a přenos dat. Ať už pracujete s náročnými aplikacemi nebo přenášíte velké soubory, tento kabel nabízí bezkonkurenční rychlost a výkon, takže je ideální pro nejnovější zařízení USB-C.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Konektory | USB-C |
| Rozhraní | USB4 |
| Výkon | 240W |
| Délka kabelu | 120 cm |
EAN: 023942318477
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabely, huby |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 023942318477 |
| EAN: | 023942318477 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
