PREMIUMCORD propojovací kabel, anténní, M/F 75Ohm (135dB) 4x stíněný 1,5m, kjqiec015
Kód: ALIIMPE475424Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
TV antenní HQ propojovací kabel M/F
- Vhodný pro propojení televize, radia nebo set-top boxu s TV zásuvkou
- Pozlacené konektory pro optimální přenos vysokofrekvenčního signálu
- Vysoce kvalitní kovové konektory
- Optimalizovaná ochrana proti ohybu a flexibilní pouzdro kabelu
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Konektor A | IEC antenní konektor male |
| Konektor B | IEC antenní konektor female |
| Typ kabelu | kulatý koaxiální kabel o průměru 8mm |
| Impedance | 75 Ohm |
| Účinost stínění | 135 dB |
| Materiál vnitřního vodiče | CU měděný vodič |
| Stínění 1 | hliníková fólie |
| Stínění 2 | stínění punčochou 128x0,12 |
| Délka | 1,5m |
EAN: 8592220020606
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabely, huby |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8592220020606 |
| Specifikace kabelu / redukce: | Anténní kabel |
| EAN: | 8592220020606 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
