HP Maintenance Kit pro LaserJet Printer 220V (225,000 pages), CF065A
Kód: ALIIMPE717203Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
HP LaserJet CF065A 220V Sada pro údržbu
Parametry
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 225 000 stran |
|---|---|
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Skutečná výtěžnost značně závisí na tištěných obrázcích a dalších faktorech. Další informace naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 482 x 294 x 267 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 482 x 294 x 267 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 1 000 x 2 250 mm |
| Hmotnost | 3,1 kg |
| Hmotnost balení | 3,1 kg |
| Hmotnost palety | 221 kg |
| Množství na paletě | 64 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Záruka | 90denní komerční záruka (pouze díly) |
| Obsah balení | Fixační sada (220 V); Válce (přenosový, zaváděcí a podávací); Průvodce instalací |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
EAN: 886111320158
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkousty, tonery, 3D tiskové struny a papíry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (IČ 12 měsíců) |
| Hmotnost: | 2.85 kg |
| EAN: | 886111320158 |
| Tisková technologie: | Laserová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Ostatní spotřební materiál (válec, fuser apod.) |
| EAN: | 886111320158 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
