HP 775 500-ml Photo Black Ink Cartridge, 1XB21A
Kód: ALIIMPE556846Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
500ml černá fotografická inkoustová kazeta HP 775
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Fotografická černá |
|---|---|
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 500 ml |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 152 x 64 x 125 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 5.98 x 2.52 x 4.92 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 152 x 64 x 125 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 x 1 016 x 1 446,5 mm |
| Rozměry palety | 48 x 40 x 56.9 in |
| Hmotnost | cca 626 g |
| Hmotnost balení | cca 670,3 g |
| Hmotnost balení | ~1.48 lb |
| Hmotnost palety | cca 662,16 kg |
| Hmotnost palety | ~1459.82 lb |
| Množství na paletě | 864 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Záruka | Záruka trvá do data „konce záruky“ nebo do doby, kdy je dosaženo limitu použití, na které se vztahuje záruka, podle toho, co nastane dříve. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
EAN: 194721410344
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkousty, tonery, 3D tiskové struny a papíry |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 194721410344 |
| EAN: | 194721410344 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
