HP 335A Black Original LaserJet Toner Cartridge (7,400 pages), W1335A
Kód: ALIIMPE556647Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Černá originální tonerová kazeta HP 335A LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 30 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | 0 až 35 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 15 až 80 % RV |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 7 400 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 500 x 141 x 213 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 500 x 141 x 213 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 128 x 1 000 x 852 mm |
| Hmotnost | cca 0,5 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,99 kg |
| Hmotnost palety | 63 kg |
| Množství na paletě | 64 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
EAN: 194441101829
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkousty, tonery, 3D tiskové struny a papíry |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 1.09 kg |
| EAN: | 194441101829 |
| Tisková technologie: | Laserová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Černá cartridge/toner/páska |
| EAN: | 194441101829 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
