TRUST podložka pod herní křeslo - GXT 715 Chair mat, černo-červená, 26050
Kód: ALIIMPE1667662Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
TRUST GXT 715
Trust GXT 715 je podložka pod židli, která chrání vaši podlahu nebo koberec před opotřebením a dodá vašemu prostoru styl. Díky rozměrům 99 x 120 cm a designu inspirovanému Japonskem chrání vaše podlahy před poškrábáním a oděrkami a zároveň do každé místnosti vnese atmosféru Tokia.

Specifikace
| Rozměry a váha | |
|---|---|
| Rozměry | 1200 x 990 mm |
| Váha | 3200 g |
EAN: 8713439260502
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní ovladače |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 4.21 kg |
| EAN: | 8713439260502 |
| Pro zařízení: | PC |
| Typ příslušenství: | Ostatní |
| EAN: | 8713439260502 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
