Profesionální herní myš Genesis Krypton 770, RGB, software, 12 000 DPI, PMW3360, dárek v balení, NMG-1163

Kód: ALI23100000240
979 Kč 809 Kč bez DPH
Skladem online (14 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu


HRAJ PROFESIONÁLNĚ JAKO JEŠTĚ NIKDY PŘEDTÍM Profesionální hráči používají jen to nejlepší vybavení, které jim umožní naplno využít svůj potenciál, a které je nezklame i v těch nejsložitějších situacích. S myslí o náročných uživatelích Genesis sestrojil jednu ze svých nejlepších herních myší
Krypton 770, která může úspěšně konkurovat z modely těch nejprestižnějších značek. Krypton 770 v sobě skrývá všechny vlastnosti, bez kterých se neobejde žádný profesionální hráč. K těmto vlastnostem patří: extrémně rychlý a precizní snímač PMW3360, ergonomický tvar, komfortní boční rukojeti s vysokou přilnavostí, nízká hmotnost, ultra rychlé kluzné plochy, odolné spínače tlačítek s rychlou odezvou, software s možností přizpůsobení funkcí myši a chirurgické zpracování komponentů.
VÝJIMEČNÝ HERNÍ SNÍMAČ PMW 3360 - SRDCE VÍTĚZE Nejdůležitější vlastností profesionálních herních myší je snímač, a proto Krypton 770 je vybavena jedním z nejlepších herním snímačů dostupných na trhu PMW 3360 od firmy Pixart, který umožňuje extrémně rychlé a precizní pohyby. Snímač poskytuje možnost nastavení rozlišení v rozmezí 100 do 12 000 DPI, kde si uživatel může připsat až 6 přednastavených hodnot, které lze přepínat za chodu pomocí tlačítka změny DPI. K tomu snímač nabízí zrychlení 50G, rychlost zpracování dat 12 000 FPS a rychlost sledování kurzoru 250 ips.
NAPROGRAMOVÁNA, ABY VYHRÁVAT Žádná profesionální myš se neobejde bez pokročilého softwaru, který nemůže chybět ani v Genesis Krypton 770. Software umožňuje nahrávání maker a přiřazení libovolných funkcí ke každému z 7 tlačítek myši, ale také poskytuje až jedenáct režimů podsvícení s možností výběru oblíbené barvy z palety RGB (16 milionů barev). Pokud by vám to nestačilo, tak software obsahuje i několik dalších nastavení jako jsou: citlivost kurzoru, rychlost dvojitého kliknutí, rychlost rolování a jiné. Navíc všechny vaše uložené nastavení si myš zapamatuje díky integrované paměti, což umožňuje připojení myši k jinému počítači bez nutnosti instalace softwaru a opětovného provedení nastavení.
ODOLNÉ SPÍNAČE A KOMPONENTY Spolehlivý provoz zaručují odolné spínače tlačítek značky OMRON s životností až 20 milionů kliků, jakož i opletený textilní kabel a kvalitní zpracování komponentů.
KŘIVKY, VE KTERÝCH SE ZAMILUJEŠ Ideální křivky jsou druhou nejdůležitější vlastností profesionální herní myši, hned po výkonném snímači. Projektanti myši Krypton 770 si dali mimořádně záležet na tom, aby každá část myši byla správně vyprofilovaný a zajistila co nejúčinnější uchopení a komfort během herních bitev. Kromě ideálních křivek, myš také obsahuje gumové boční rukojeti, které ještě více zvyšují komfort a přilnavost ruky během používání. Pokud k tomu přidáme nízkou hmotnost jen 95g, nezbyde vám nic jiného, než se do ní zamilovat. Díky těmto vlastnostem budete moci pohybovat myší rychlejší a přesnější, jako nikdy předtím. Kdo ji jednou vyzkouší, nebude chtít už víc jinou.
PRAKTICKÁ MULTIFUNKČNí KARTA NINJA JAKO DÁREK Každá myš Krypton 770 obsahuje v balení výjimečný dárek, který potěší každého fanouška značky. V balení naleznete kovovou multifunkční kartu Ninja, která je nejen zajímavým kouskem pro každého sběratele, ale je i praktická a funkční, což vám může pomoci v nejedné situaci. Toto multifunkční zařízení obsahuje funkce jako jsou: otvírák na konzervy a lahve, šroubovák, maticový klíč, pravítko, rozřezávač listů a kartonů.
VLASTNOSTI - jeden z nejlepších herních senzorů na světě PMW3360 - 6 úrovní změny DPI ''On-The-Fly'' - pokročilý software - integrovaná paměť - rozlišení 100 - 12000 DPI (možnost nastavení po 100 DPI) - 7 programovatelných tlačítek - odolné spínače tlačítek značky Omron s životností 20 milionů kliků - nastavitelná rychlost snímkování - ukazatel profilu - ergonomický tvar - gumové boční rukojeti - vysoce kvalitní ultra rychlé kluzné plochy - RGB podsvícení s efektem Prismo - 11 režimů podsvícení - nízká hmotnost, pouze 95g - praktická multifunkční karta Ninja jako dárek
TECHNICKÁ DATA Počet tlačítek: 7 Počet programovatelných tlačítek: 7 Senzor: optický, PMW3360 Rozlišení: 100 - 12000 DPI (bez interpolace) Snímkování: 1000 Hz Odezva: 1 ms Maximální rychlost zpracování dat: 12 000 FPS Maximální zrychlení: 50G Maximální rychlost sledování kurzoru: 250 ips Konektor: USB 2.0 Délka kabelu: 180 cm Komunikace: Kabelová Podporované operační systémy: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Mac, Linux, Android Další funkce: Funkce Plug & Play Šířka: 69 mm Výška: 43 mm Délka: 130 mm Hmotnost (bez kabelu): 95 g Software: Ano Obsah balení: Myš, návod k obsluze, náhradní kluzné plochy, karta Ninja Wallet

EAN: 5901969411256

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní
Záruka: 24 měsíců
Rozlišení myši (dpi): 6 000
Čtyři a více tlačítek myši: Ano
Rozhraní myši: Drátová USB
Technologie snímání myši: Optická
Barva myši: Černá
Herní provedení: Ano
Typ myši: Herní
Podsvícená myš: Ano
Provedení: Pro praváky
Délka kabelu: 1,8m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: