ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5080 TUF GAMING 16GB OC, 16GB GDDR7, 3xDP, 2xHDMI, 90YV0M30-M0NA00
Kód: ALIIMPE1887549Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
ASUS TUF Gaming RTX 5080 16GB OC
Architektura NVIDIA Blackwell je vylepšena chlazením a napájením, které jsou posíleny robustními výztuhami pro výjimečnou odolnost. Zaměřte se, zatěžujte a dominujte s TUF Gaming GeForce RTX™ 5080, která je navržena tak, aby odolala nejnáročnějším podmínkám a poskytla bezkonkurenční výkon.

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5080 |
| AI Performance | 1858 TOPs |
| Takt jádra | OC mode: 2730 MHz Default mode: 2700 MHz (Boost Clock) |
| CUDA jader/Stream procesorů | 10752 |
| Paměť | |
| Takt paměti | 30 Gbps |
| Kapacita paměti | 16 GB |
| Typ paměti | GDDR7 |
| Paměťová sběrnice | 256-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 2x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 348 x 146 x 72 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 850W |
| Slot | 3.6 Slot |
| Typ podsvícení | ARGB, AURA SYNC |
| Napájecí konektory | 1x 16-pin |
EAN: 4711387856673
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 2.95 kg |
| EAN: | 4711387856673 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5080 |
| Výrobce čipu: | nVidia |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Šířka sběrnice (bit): | 256 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chlazení grafické karty: | Aktivní |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Funkce: | G-Sync |
| Podsvícení: | ARGB |
| Typ sběrnice grafické karty: | PCIe |
| EAN: | 4711387856673 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
