ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5080 ProArt 16GB OC, RTX 5080, 16B DDR7, 2xDP, 1xHDMI, 1xUSB-C, 90YV0N30-M0NA00
Kód: ALIIMPE1887839Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
ASUS ProArt GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC
ProArt GeForce RTX 5080 kombinuje kompaktní 2,5slotový design s výkonným chlazením – třemi ventilátory Axial-tech, odpařovací komorou (vapor chamber) a teplovodivou podložkou GPU s fázovou přeměnou. Díky tomu přináší výkon řady GeForce RTX 50 jak do velkých towerů, tak do prostorově úsporných SFF sestav. Port USB-C zvyšuje všestrannost pro kreativní pracovní postupy, zatímco laminátové obložení s dřevěným vzorem a decentně podsvícené logo Aura dodávají kartě vytříbenou estetiku.

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX |
| Takt jádra | OC mode: 2730 MHz Default mode: 2700 MHz |
| CUDA jader | 10752 |
| Paměť | |
| Takt paměti | 30 Gbps |
| Kapacita paměti | 16 GB |
| Typ paměti | GDDR7 |
| Paměťová sběrnice | 256-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 1x |
| USB-C | 1x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 304 x 126 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 850 W |
| Slot | 2.5 Slot |
| Typ podsvícení | |
| Napájecí konektory | 1x 16-pin |
EAN: 4711636174992
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 2.07 kg |
| EAN: | 4711636174992 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5080 |
| Výrobce čipu: | nVidia |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Šířka sběrnice (bit): | 256 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chlazení grafické karty: | Aktivní |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Funkce: | G-Sync |
| Podsvícení: | ARGB |
| Typ sběrnice grafické karty: | PCIe |
| EAN: | 4711636174992 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
