ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti PRIME OC 16G, 16GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI, 90YV0MH2-M0NA00
Kód: ALIIMPE1887648Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
ASUS PRIME RTX 5060 Ti 16GB OC
Zažijte primární výkon s kartou Prime GeForce RTX 5060 Ti, SFF-Ready Enthusiast GeForce Card s 2,5 sloty pro rozsáhlou kompatibilitu, vylepšenou trojicí ventilátorů pro špičkové proudění vzduchu a špičkové chlazení.
Prime RTX 5060 Ti má 2,5 slotový design s pečlivě uspořádaným rozložením krytu, chladiče a tepelných trubic, které umožňují třem ventilátorům Axial-tech využít ventilaci bočního panelu šasi a zajistit optimální tepelný výkon.

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Takt jádra | OC mode: 2647MHz Default mode: 2617MHz (Boost Clock) |
| CUDA jader | 4608 |
| AI Performance | 772 TOPs |
| Paměť | |
| Takt paměti | 28 Gbps |
| Kapacita paměti | 16 GB |
| Typ paměti | GDDR7 |
| Paměťová sběrnice | 128-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 304 x 120 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Kompatibilní s | SFF Ready |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 550 W |
| Slot | 2.5 Slot |
| Napájecí konektory | 1x 8-pin |
EAN: 4711387994054
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 1.51 kg |
| EAN: | 4711387994054 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5060 Ti |
| Výrobce čipu: | nVidia |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Šířka sběrnice (bit): | 128 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chlazení grafické karty: | Aktivní |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Funkce: | G-Sync |
| Typ sběrnice grafické karty: | PCIe |
| EAN: | 4711387994054 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
