ASRock VGA Intel Arc Pro B60 Creator 24GB, Pro B60, 24GB GDDR6, 4xDP, B60 CT 24G
Kód: ALIIMPE1883112Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
ASRock Intel Arc Pro B60 Creator 24GB
- Základní výkon
- Takt GPU: 2400 MHz
- Rychlost paměti: 19 Gbps
- Klíčové specifikace
- GPU Intel Arc™ Pro B60
- Architektura Intel Xe2-HPG
- 24 GB GDDR6 (192-bitová sběrnice)
- 160 jednotek Intel XMX (AI akcelerátory)
- Microsoft DirectX 12 Ultimate
- Podpora PCI Express 5.0
- 1x 8pinový napájecí konektor
- 4x DisplayPort™ 2.1
- Klíčové vlastnosti
- Design typu Blower (turbínové chlazení)
- Tlakově litý kovový kryt
- Poniklovaná měděná základna
- Ultra-fit heatpipe (tepelná trubice)
- Kovový backplate (zadní výztužná deska)
- Dvouslotový design
- 0dB tiché chlazení (pasivní chod při nízké zátěži)
- Konstrukce Super Alloy (vysoce odolné komponenty)

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | Intel Arc Pro B60 |
| Takt jádra | 2400 MHz |
| Paměť | |
| Takt paměti | 19 Gbps |
| Kapacita paměti | 24 GB |
| Typ paměti | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 192-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 4x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 271 x 112 x 39 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Slot | 2 Slot |
| Napájecí konektory | 1x 8-pin |
EAN: 4711140876542
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 1.31 kg |
| EAN: | 4711140876542 |
| Grafický čip: | Intel Arc |
| Výrobce čipu: | Intel |
| Použití grafické karty: | Profesionální |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 24 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 192 |
| Počet DP portů: | 4 |
| Počet HDMI portů: | 0 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chlazení grafické karty: | Aktivní |
| Počet ventilátorů: | 1 |
| Typ sběrnice grafické karty: | PCIe |
| EAN: | 4711140876542 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
