VERBATIM Dokovací stanice USB-C, 4v1, HDMI, USB-C PD, USB 3.0, USB 2.0, šedá, 32155
Kód: ALIIMPE714419Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Verbatim USB-C Essentials
Snadno rozšíříte své možnosti připojení pomocí čtyř základních portů, včetně HDMI, USB-C PD 3.0, USB-A 3.2 Gen 1 a USB-A 2.0. Tento rozbočovač je určen k připojení notebooku k externím displejům, diskům USB a dalším periferním zařízením, takže je všestranným doplňkem vašeho pracovního prostoru.
4 porty: HDMI, USB-C PD, USB-A 3.2 Gen 1, USB-A

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Výstup | USB-C |
| Vstup | USB-C PD 100W HDMI USB 3.0 USB 2.0 |
| Délka kabelu | 18 cm |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 97 x 30 x 11 mm |
| Váha | 51 g |
EAN: 023942321552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Datové |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 023942321552 |
| Druh IO zařízení: | USB-C hub nebo switch |
| Provedení: | Externí |
| EAN: | 023942321552 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
