TRUST Batoh na notebook 16" Lisboa Eco Backpack - zelená, 25243
Kód: ALIIMPE1667329Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
TRUST Batoh na notebook 16" Lisboa Eco
Tento batoh na notebook není určen jen pro notebooky – nabízí tři přihrádky s více kapsami, včetně skryté zadní kapsy pro bezpečné uložení cenností na cestách. Navíc má i popruh pro připnutí na kufr, takže je ideální i na cestování.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Počet kapes | 3 |
| Materiál | POM, RPET Polyester, RPET twill polyester, |
| Maximální velikost notebooku | 16" |
| Vlastnosti | |
| Vyztužená záda | Ne |
| Opasek | Ne |
| Reflexní plochy | Ne |
| Pláštěnka v ceně | Ne |
| Voděodolnost | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 460 x 300 x 165 mm |
| Objem | 23l |
| Váha | 768 g |
EAN: 8713439252439
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny |
|---|---|
| Záruka: | 2 Rok(ů) |
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| EAN: | 8713439252439 |
| Barva: | Modrá |
| Typ: | Batoh |
| EAN: | 8713439252439 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
