HP Protective Meteor Silver 15-16 Laptop Sleeve EURO case, C40BQUT#ABB
Kód: ALIIMPE1523073Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Pouzdro na notebook HP Protective 15-16"
Parametry
| Název produktu | Pouzdro na notebook HP Protective 15-16" |
|---|---|
| Produktové číslo | C40BQUT |
| Hardwarová kompatibilita | Pojme většinu až 16” notebooků |
| Přehled | Toto pouzdro je navržené pro ochranu a každodenní pohodlí a je určeno pro život na cestách. Je lehké, voděodolné a odolné a snadno se do něj vejde většina notebooků s úhlopříčkou až 16", takže můžete vyrazit kamkoli vás práce zavede. |
| Barva | Meteoricky stříbrná |
| Rozměry (šířka × hloubka × výška) | 15,75 × 1,38 × 11,61" |
| Hmotnost | 270 g |
| Hmotnost balení | 300 g 0.66 lb |
| Záruka | Omezená tříletá záruka HP |
| Obsah balení | Obal |
| Země původu | Made in Cambodia |
| Poznámka pod čarou [01] | [1] Výsledky komplexního testování HP nejsou zárukou dosažení stejného výkonu při stejných testovacích podmínkách. |
| Poznámka pod čarou [02] | [2] Množství recyklovaného plastu je vyjádřeno jako procentní podíl celkové hmotnosti plastu. Recyklované plasty po spotřebitelích vychází z definice normy EPEAT pro počítače IEEE 1680.1-2018. |
| Poznámka pod čarou [03] | [3] Certifikát Forest Stewardship Council (FSC) je důkazem, že všechny součásti našich obalů pocházejí z odpovědně obhospodařovaných lesů, které jsou přínosné pro životní prostředí. |
| Právní omezení | Skutečný vzhled produktu nemusí být stejný jako na obrázku. |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
EAN: 199485629681
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (IČ 12 měsíců) |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 199485629681 |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Taška |
| EAN: | 199485629681 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
