TP-Link Archer T3U Nano WiFi5 USB adapter (AC1300,2,4GHz/5GHz,USB2.0), Archer T3U Nano
Kód: ALIIMPE438771Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
TP-Link Archer T3U Nano
AC1300 Nano bezdrátový MU-MIMO USB adaptér
- Maximální rychlost Wi-Fi – Rychlost až 1300 Mb/s se 400 Mb/s na 2,4 GHz a 867 Mb/s na 5 GHz upgraduje vaše zařízení na vyšší rychlosti AC WiFi.
- Dvoupásmové připojení – pásmo 2,4 GHz a 5 GHz pro flexibilní připojení umožňuje vašim zařízením pracovat s nejnovějším dvoupásmovým WiFi routerem pro vyšší rychlost a delší dosah.
- Technologie MU-MIMO – Poskytuje vysoce efektivní bezdrátové připojení.
- Nano Design – Malý, nenápadný design vám umožní jej zapojit a zapomenout, že tam vůbec je.
- Kompatibilita systému – Podporuje Windows 11/10/8.1/8/7, Mac OS 10.15 a starší.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/adapter/archer-t3u-nano/
Technické specifikace
| HARDWARE FEATURES | |
| Interface | USB 2.0 |
| LED | Status |
| Dimensions | 0.78 × 0.62 × 0.29 in (19.85 × 15.7 × 7.39 mm) |
| WIRELESS FEATURES | |
| Wireless Standards | IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, IEEE 802.11a/n/ac 5 GHz |
| Frequency | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Wireless Modes | Ad-Hoc / Infrastructure Mode |
| Wireless Security | WEP, WPA/WPA2/WPA3, WPA-PSK/ WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Modulation Technology | DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM |
| OTHERS | |
| Certification | FCC, CE, RoHS |
| Package Contents | AC1300 Nano Wireless MU-MIMO USB Adapter Archer T3U Nano Quick Installation Guide Resource CD |
| System Requirements | Supported operating systems include Windows 11/10/8.1/8/7, Mac OS 10.15 and earlier |
| Environment | Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F ~104°F) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing |
EAN: 6935364072667
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdrátové sítě |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 6935364072667 |
| Typ aktivního prvku: | Adaptéry USB |
| Frekvenční pásmo (GHz): | 2,4, 5, 2,4 + 5 (Dual Band) |
| Podporované standardy: | 802.11b/g, 802.11b/g/n, 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11a/n, 802.11n, 802.11ac |
| Zabezpečení: | WEP 64bit, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| Typ antény: | Vestavěná |
| Připojení externí antény: | Ne |
| USB port: | Ne |
| Slot na SIM kartu: | Ne |
| Použití: | Přenosné |
| EAN: | 6935364072667 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
