ASUS switch QG-U1080, 8x 2.5G RJ45, 2x 10G SFP+, 90IG0A00-MO3B00
Kód: ALIIMPE151839Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
ASUS QG-U1080
QG-U1080, nespravovaný switch s 8 porty 2,5G a 2 porty 10G SFP+, podpora 4 inteligentních režimů, domácí síťový uzel, kancelářský ethernetový rozbočovač, Plug and Play, snadné nastavení, stolní provedení, tichý provoz.
- Vylepšené 2,5G porty a 10G SFP+: Přejděte plynule na 2,5G rychlost s využitím standardních ethernetových kabelů CAT5e a užijte si vyšší výkon sítě
- Podpora čtyř inteligentních funkcí: Prioritizace, EEE, izolace portů a statický trunk. Jeden switch je vše, co potřebujete k zabezpečení a optimalizaci vaší domácí nebo firemní sítě
- Plug and Play, nastavení bez námahy: Nastavení vaší sítě nebylo nikdy jednodušší! Stačí připojit zařízení a vše je připraveno – není vyžadována žádná složitá konfigurace
- Všestranné rozšíření sítě: Můžete připojit zařízení kompatibilní s 2,5G/10G, včetně NAS, přístupových bodů (AP), herních PC a zařízení pro 4K streamování, a dosáhnout tak komplexnějšího síťového nastavení

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Atributy portů | 8x 2,5 G RJ45 2x 10 G SFP+ |
| Standard | IEEE802.3u 100BASE-TX IEEE802.3ab 1000BASE-T IEEE802.3bz 2.5G BASE-T IEEE 802.3-2012, IEEE 10GBASE-KR (10.3125 Gbps) IEEE802.3az EEE IEEE802.3x Flow control |
| Výkon | Tabulka MAC adres: 16K Vyrovnávací paměť paketů: 8 Mb Jumbo rámce: 10 kB Rychlost přeposílání: 59,52 Mpps (64 bajtů) |
| LED indikátor | LED napájení Nesvítí: Switch je vypnutý nebo došlo k chybě. Zelená svítí: Switch je zapnutý. Bliká: Detekována smyčka. LED portů 1–8 Nesvítí: Zařízení jsou odpojena nebo spojení selhalo. Zelená svítí: 2,5Gb/s připojení. Oranžová svítí: 10/100/1000Mb/s připojení. Bliká: Zařízení jsou připojena a probíhá přenos nebo příjem dat. Rychle bliká: Detekována smyčka. LED SFP+ portů 9–10 Nesvítí: Zařízení jsou odpojena nebo spojení selhalo. Zelená svítí: 10Gb/s připojení. Oranžová svítí: 1Gb/s připojení. Bliká: Zařízení jsou připojena a probíhá přenos nebo příjem dat. Rychle bliká: Detekována smyčka. |
| Napájení | Externí napájecí adaptér Výstup: 12 V / 1 A |
| Provozní prostředí | Provozní teplota: 0 ~ 40 °C Skladovací teplota: -40 ~ 70 °C Provozní vlhkost: 10 % ~ 90 % RH (nekondenzující) Skladovací vlhkost: 5 % ~ 90 % RH (nekondenzující) |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 193 x 84,1 x 26 mm |
| Váha | 420 g |
Co je v krabici
Switch ASUS QG-U1080
Napájecí adaptér
Příručka pro rychlý start
Záruční list
EAN: 4711387868720
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdrátové sítě |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 4711387868720 |
| Typ aktivního prvku: | Ostatní |
| Připojení externí antény: | Ne |
| USB port: | Ne |
| Slot na SIM kartu: | Ne |
| Použití: | Vnitřní |
| Počet portů LAN: | 10 |
| Počet WAN portů: | 0 |
| EAN: | 4711387868720 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
