ASUS RT-BE50 WiFi 7 Extendable Router, AiMesh, 1x WAN, 3x LAN, 90IG09U0-MO3S00
Kód: ALIIMPE151819Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
ASUS RT-BE50
ASUS RT-BE50 se může pochlubit špičkovou technologií WiFi 7. Vychutnejte si rychlosti nové generace a připojené zážitky pro domácí zábavu a cloudové výpočty, včetně streamování v rozlišení 8K, hraní HDR, vytváření obsahu a sítě s umělou inteligencí.
Vylepšete svou chytrou domácnost díky bleskurychlému dvoupásmovému Wi-Fi 7 s rychlostí až 3600 Mb/s a vylepšenému pokrytí pomocí technologie Smart AiMesh s umělou inteligencí. Díky pokročilým síťovým technologiím ASUS nové generace, jako je například IoT Network, RT-BE50 zabezpečí vaši síť od začátku do konce, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Síťový standard | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) WiFi 7 (802.11be) IPv4 IPv6 |
| Přenosová rychlost WiFi | 802.11a : Až 54 Mbps 802.11b : Až 11 Mbps 802.11g : Až 54 Mbps WiFi 7 (802.11be) (2.4GHz): Až 688 Mbps WiFi 7 (802.11be) (5GHz): Až 2882 Mbps |
| Anténa | 4x Externí anténa |
| Procesor | 4-jádrový procesor |
| Paměť | 128 MB Flash 256 MB RAM |
| Operační frekvence | 2.4GHz / 5GHz 2.4 GHz 5 GHz |
| Konektory | 1x 2.5G WAN 3x 1G LAN |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 261 x 156 x 50 mm |
| Váha | 450g |
EAN: 4711387826676
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdrátové sítě |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 1.07 kg |
| EAN: | 4711387826676 |
| Typ aktivního prvku: | Wifi Router |
| Frekvenční pásmo (GHz): | 2,4, 5, 2,4 + 5 (Dual Band) |
| Podporované standardy: | 802.11ax, 802.11b/g, 802.11b/g/n, 802.11a, 802.11b, 802.11a/n, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, 802.11be |
| Zabezpečení: | WPS, WPA, WPA2, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPA3 |
| Typ antény: | Vestavěná |
| Připojení externí antény: | Ne |
| USB port: | Ne |
| Slot na SIM kartu: | Ne |
| Použití: | Vnitřní |
| Počet portů LAN: | 3 |
| Počet WAN portů: | 1 |
| Další vlastnosti: | Podpora IPv6 |
| EAN: | 4711387826676 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
