ASUS Router ROG Strix GS-BE7200, WiFi 7 Router, AiMesh, 1xWAN, 4xLAN, 90IG0AC0-MO9C00
Kód: ALIIMPE151842Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
ASUS ROG Strix GS-BE7200
- Propustnost dvoupásmové WiFi 7 až 7200 Mb/s díky technologiím MLO a 4K-QAM
- Kabelová kapacita 12,5G se čtyřmi 2,5G LAN porty a jedním 2,5G WAN portem
- Šest interních antén a zesílený dosah v pásmu 5 GHz, poskytující až o 15 % lepší propustnost na dlouhé vzdálenosti než standardní 5GHz 4T4R routery
- Exkluzivní herní síť ROG s funkcí Adaptive QoE upřednostňuje herní provoz v reálném čase, čímž zajišťuje plynulé hraní bez lagů – a to i při vysokém zatížení sítě
- Snadné nastavení IoT zařízení a podsítí VPN, rodičovská kontrola a okamžité připojení díky funkci Smart Home Master
- Pokročilé tříúrovňové zabezpečení sítě s technologií AiProtection a předinstalovanou podporou VPN
- Technologie AiMesh vylepšená o WiFi 7 umožňuje vytvořit bezpečnou a rozšiřitelnou síť pro kompatibilní routery ASUS

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Síťový standard | WiFi 6 (802.11ax) WiFi 7 (802.11be) IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IPv4 IPv6 |
| Přenosová rychlost přes WiFi | 2.4GHz BE: 4x4 (Tx/Rx) 4096 QAM 20/40MHz, až 1376Mbps 5GHz BE: 5x5 (Tx/Rx) 4096 QAM 20/40/80/160MHz, až 5764Mbp |
| Anténa | 6x Integrovaná |
| Vysílání / Příjem | 2,4 GHz 4x4 5 GHz 5x5 |
| Procesor | Čtyřjádrový procesor s frekvencí 2,0 GHz |
| Paměť | 128 MB flash paměti DDR4 1 GB RAM |
| Zvýšení rychlosti (Boosts Speed) | OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access) Beamforming: standardizovaný a univerzální Vysoká datová rychlost 4096-QAM Šířka pásma 20/40/80/160 MHz |
| Operační frekvence | 2,4 GHz 5 GHz |
| Operační mód | Režim bezdrátového routeru Režim AiMesh Režim přístupového bodu Režim Media Bridge Režim opakovače |
| I/O Porty | 1 x 2,5G pro WAN 4 x 2,5G pro LAN |
| Tlačítka | Napájení, WPS, Reset |
| LED indikátor | WiFi WAN SYSTÉM |
| Napájení | AC vstup: 110 V ~ 240 V (50 ~ 60 Hz) DC výstup: 12 V s max. proudem 2,5 A |
| AiMesh | Primární AiMesh router Uzel AiMesh |
| Hry | Game Boost / Akcelerace Mobilní herní režim Gear Accelerator ROG_First OpenNAT (Herní profil) Herní port Herní síť |
| Rodičovská kontrola | Umožňuje zablokovat přístup k nežádoucím webům a aplikacím Časový plán Odměna Vlastní rozvrh internetu v rámci rodičovské kontroly Maximální počet profilů rodičovské kontroly: 64 |
| Síť pro hosty | Podpora sítě pro hosty Maximální počet pravidel sítě pro hosty: 2,4 GHz + 5 GHz : 3 Časový limit připojení k síti pro hosty Šifrování sítě pro hosty: Otevřený systém, WPA/WPA2/WPA3-Personal |
| Zabezpečení | AiProtection VPN Šifrování WiFi: WPA/WPA2/WPA3 Personal, WPA/WPA2/WPA3 Enterprise WPS Let's Encrypt DNS-over-TLS SSH Bezpečnostní sken Firewall Maximální počet filtrů klíčových slov ve firewallu: 64 Maximální počet filtrů síťových služeb ve firewallu: 32 Maximální počet filtrů URL ve firewallu: 64 |
| AiProtection | Hodnocení zabezpečení routeru Blokování škodlivých stránek Blokování reklam Blokování sledovacích prvků (Trackers) |
| VPN | Instant Guard VPN klient L2TP VPN klient Open VPN VPN klient PPTP VPN klient WireGuard VPN server IPSec VPN server Open VPN VPN server PPTP VPN server WireGuard VPN Fusion |
| Řízení provozu | Adaptivní QoE • Monitor šířky pásma • Omezovač šířky pásma -- Maximální počet pravidel omezovače šířky pásma: 32 Tradiční QoS Monitor provozu • Monitor provozu v reálném čase • Monitor kabelového provozu • Monitor bezdrátového provozu Analyzátor provozu • Období analýzy provozu: Denně, Týdně, Měsíčně • Historie webových stránek |
| WAN | Typ internetového připojení: PPPoE, PPTP, L2TP, Automatická IP, Statická IP, IPSec NAT Passthrough: • PPTP Pass-Through • L2TP Pass-Through • IPSec Pass-Through • RTSP Pass-Through • H.323 Pass-Through • SIP Pass-Through • PPPoE Relay |
| LAN | DHCP Server IGMP Snooping IPTV Ruční přiřazení IP adresy • Maximální počet pravidel pro ruční přiřazení IP adresy: 128 Wake on LAN (WOL) |
| Bezdrátové připojení | MU-MIMO |
| Uživatelské rozhraní | WEB: ASUSWRT APLIKACE: ASUS Router APP |
| Správa | Záloha a obnovení konfigurace Diagnostické nástroje Systém zpětné vazby Systémový protokol (Log) Upozornění na připojení nového zařízení Přihlašovací Captcha Diagnostika připojení Automatická aktualizace firmwaru |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 182,3 x 80 x 207 mm |
Co je v krabici
WiFi 7 dvoupásmový router
ROG RJ-45 kabel
Napájecí adaptér
Příručka pro rychlé spuštění
Záruční karta
EAN: 4711636085052
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdrátové sítě |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 4711636085052 |
| Typ aktivního prvku: | Wifi Router |
| Frekvenční pásmo (GHz): | 2,4 + 5 (Dual Band) |
| Podporované standardy: | 802.11ax, 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, 802.11be |
| Zabezpečení: | WPS, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPA3 |
| Typ antény: | Integrovaná |
| Připojení externí antény: | Ne |
| USB port: | Ne |
| Slot na SIM kartu: | Ne |
| Použití: | Vnitřní |
| Počet portů LAN: | 4 |
| Počet WAN portů: | 1 |
| Další vlastnosti: | Podpora IPv6, Rodičovská kontrola, QoS (Quality of service), Firewall, Síť pro hosty |
| EAN: | 4711636085052 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
