ASUS Router PRT-BE5000, 4x LAN,1x WAN, 5GHz, 1GB RAM, 90IG0AG0-MO9C10
Kód: ALIIMPE151846Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
ASUS ProArt Router PRT-BE5000
Směrovač ProArt PRT-BE5000 představuje inteligentní základ sítě studia přizpůsobené potřebám tvůrců. Je navržen s ohledem na stabilitu, rychlou odezvu a náročné pracovní postupy – od přenosu velkých souborů až po spolupráci v reálném čase. Směrovač PRT-BE5000 umožňuje snadné ovládání a plynulé rozšiřování ekosystému a nabízí bezpečnost i škálovatelnost, díky nimž zůstane vaše studio připojené a vaše kreativita nebude ničím narušena.

Specifikace
| Technické parametry | |
|---|---|
| Network Standard | IPv6 IPv4 WiFi 7 (802.11be) WiFi 6 (802.11ax) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 4 (802.11n) IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11a |
| Rychlost přenosu dat přes WiFi | WiFi 7 (802.11be) (5 GHz): až 4320 Mb/s WiFi 7 (802.11be) (2,4 GHz): až 688 Mb/s |
| Anténa | 5*vnitřních antén (2*2,4 GHz + 3*5 GHz) |
| Vysílání / Příjem | 5 GHz 3x3 2,4 GHz 2x2 |
| Procesor | Čtyřjádrový procesor 2,0 GHz |
| Paměť | 128 MB Flash 1 GB RAM |
| Boost rychlost | Beamforming: standardní a univerzální Vysoká přenosová rychlost 4096-QAM Šířka pásma 20/40/80/160 MHz OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access) |
| Provozní frekvence | 5 GHz 2,4 GHz |
| Provozní režim | Režim bezdrátového routeru Režim uzlu AiMesh |
| I/O porty | 1x 2,5G pro WAN, 1x 2,5G pro LAN, 3 x 1G LAN |
| Tlačítka | Tlačítko WPS, tlačítko reset, tlačítko napájení |
| LED indikátory | Napájení WAN LAN WiFi 2,4 GHz WiFi 5 GHz |
| Napájení | Vstup AC: 100 V~240 V (50~60 Hz) Výstup DC: 12 V s proudem max. 2 A |
| Obsah balení | PRT-BE5000 Kabel RJ-45 Napájecí adaptér Stručný návod k použití Záruční list |
| Hmotnost produktu | 503,7 g |
| Rozměry produktu | 131 x 37,5 x 200 mm |
| AiMesh | AiMesh, • Primární router AiMesh, • Uzel AiMesh |
| Rodičovská kontrola | Časové plánování, bezpečné prohlížení, přizpůsobený internetový plán |
| Zabezpečení | AiProtection, VPN, podpora WPS, WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, WPS, Let's Encrypt, DNS-over-TLS, SSH, bezpečnostní skenování, firewall, • Maximální počet klíčových slov ve filtru firewallu: 64, • Maximální počet síťových služeb ve filtru firewallu: 32, • Maximální počet URL adres ve filtru firewallu: 64 |
| AiProtection | AiProtection, • Hodnocení zabezpečení routeru, • Blokování škodlivých webů |
| VPN | Instant Guard, VPN klient L2TP, VPN C |
| Řízení provozu | Monitorování provozu, • Monitorování provozu v reálném čase, • Monitorování kabelového provozu, • Monitorování bezdrátového provozu, Analyzátor provozu, • Období analýzy provozu: denně, týdně, měsíčně, • Historie webových stránek |
| WAN | Typ připojení k internetu: PPPoE, PPTP, L2TP, automatická IP, statická IP, DMZ, DDNS, NAT Passthrough: PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through, SIP Pass-Through, PPPoE relay |
| LAN | DHCP server, IGMP Snooping, IPTV, ruční přiřazení IP adresy |
| Bezdrátové připojení | MU-MIMO, filtr MAC adres WiFi |
| Uživatelské rozhraní | WEB: ASUSWRT, APLIKACE: ASUS Router APP |
| Správa | Zálohování a obnovení konfigurace, diagnostické nástroje, systém zpětné vazby, systémový protokol, oznámení o připojení nového zařízení, Captcha při přihlášení, diagnostika připojení, automatická aktualizace firmwaru |
EAN: 4711636407038
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdrátové sítě |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 1.23 kg |
| EAN: | 4711636407038 |
| Typ aktivního prvku: | Wifi Router |
| Frekvenční pásmo (GHz): | 2,4, 5, 6 |
| Podporované standardy: | 802.11ax, 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, 802.11be |
| Zabezpečení: | WPS, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise |
| Typ antény: | Integrovaná |
| Připojení externí antény: | Ne |
| USB port: | Ano |
| Slot na SIM kartu: | Ne |
| Použití: | Vnitřní |
| Počet portů LAN: | 3 |
| Počet WAN portů: | 1 |
| Další vlastnosti: | Podpora IPv6, PoE (Power over ethernet), Podpora 5G, Rodičovská kontrola, QoS (Quality of service), Podpora Wi-Fi Mesh, Firewall, FTP server |
| EAN: | 4711636407038 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
