Bezdrátová myš Natec Jaguar, rychlý Scroll, 2400 DPI, software, NMY-0781

Kód: ALI23100000221
569 Kč 470 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

V dnešní době je počítačová myš velmi důležitějším pracovním nástrojem, která nemůže chybět v žádné kanceláři. Proto kvalitní kancelářská myš by měla obsahovat několik funkcí, které maximalizují pohodlí našich každodenních činností. Bezdrátová myš
Natec Jaguar obsahuje precizní optický snímač Blue Track s funkcí automatického přizpůsobení rozlišení DPI v závislosti od rychlosti pohybu, ale také ultra rychlé rolovací kolečko a praktický software.
Optický snímač s technologií Blue Sense Srdcem myši je precizní optický snímač s technologií Blue Sense, který umožňuje provoz myši prakticky na každém povrchu, což se v mnoha konferenčních sálech, nebo kancelářích může stát neocenitelnou vlastností. Snímač je vybaven funkcí automatického přizpůsobení rozlišení od 800 do 2400 DPI, které se mění automaticky v závislosti od rychlosti pohybu myši. Uživatel si může pomocí tlačítka DPI na levé straně myši vybrat s dvou režimů rozlišení snímače: stálý 1600 DPI, nebo automatický 800-2400 DPI.
Ultra rychlé kolečko Další, nenahraditelnou vlastností myši Natec Jaguar je ultra rychlé kolečko, které umožňuje rychlé přesouvání dokumentů a prohlížení internetových stránek. Díky speciálnímu tlačítku v horní části myši můžete režim přesouvání kolečka jednoduše změnit z rychlého na standardní.
Praktický software Myš Natec Jaguar také obsahuje praktický software, který umožňuje přiřazení různých multimediálních a systémových funkcí k jednomu ze dvou bočních tlačítek. Mezi ty nejzajímavější patří: kopírování, přilepení, vystřižení obrázku, zvýrazňovač textu, lupa atd. Tento software je zvláště užitečný při prezentacích a kancelářských pracích s tabulkami a dokumenty.
Nano přijímač 2.4GHz Jaguar byl vybaven moderním Nano přijímačem USB 2.0 s technologií 2,4 GHz RF, která zaručuje bezproblémový dosah až 10 m a nízkou spotřebu energie, což umožňuje dlouhodobé používání bez časté výměny baterií. Jaguar obsahuje pokročilý systém úspory energie, který v případě delší nečinnosti přepne myš do režimu spánku. Obnovení provozu lze provést stisknutím libovolného tlačítka.
Ergonomický tvar Velký vliv na komfortní používání myši má její tvar, a proto si projektanti myši Natec Jaguar dali mimořádně záležet na tom, aby každá část byla správně vyprofilovaná a zajistila pevné uchopení, což je zárukou vysokého komfortu i během několikahodinového používání. Kromě ideálních křivek, myš také obsahuje gumové boční rukojeti, které ještě více zvyšují komfort a přilnavost ruce během používání.
Vlastnosti - ultra rychlé kolečko (možnost nastavení standardního a rychlého režimu) - snímač Blue Track (umožňuje práci téměř na jakémkoliv povrchu) - ergonomický tvar - automatické přizpůsobení rozlišení DPI - praktický software - 2xAA baterie v balení - indikátor vybití baterie
SPECIFIKACE Počet tlačítek: 7 Počet programovatelných tlačítek: 2 Snímač: Optický - Blue Track Rozlišení: automatický režim: 800 - 2400 DPI, stálý režim: 1600 DPI Konektor: USB 2.0 Dosah: 10 m Komunikace: Bezdrátová Podporované operační systémy: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Mac, Linux, Android Další funkce: Plug & Play Rozměry (ŠxVxD): 123x76x59 mm Hmotnost: 94 g Software: Ano Napájení: 2xAA alkalické baterie

EAN: 5901969402902

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezdrátové
Záruka: 24 měsíců
Rozlišení myši (dpi): 2 400
Čtyři a více tlačítek myši: Ano
Výklopné kolečko myši: Ano
Rozhraní myši: Bezdrátová USB
Technologie snímání myši: Blue Track
Barva myši: Černá
Typ myši: Ergonomická
Provedení: Pro praváky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: