Eaton - Montážní sada na zeď - Ellipse ECO wall-mount kit, ELWALL
Kód: ALIIMPE768102Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Specifikace
| Obecné vlastnosti | |
|---|---|
| Název výrobku | Eaton Ellipse ECO montážní příslušenství |
| Katalogové číslo | ELWALL |
| Délka/hloubka produktu | 195 mm |
| Výška výrobku | 105 mm |
| Šířka výrobku | 255 mm |
| Hmotnost výrobku | 0.15 kg |
| Další specifikace | |
| Sada pro montáž do skříně | Ne |
| Typ příslušenství | Montážní deska |
EAN: 3553340620010
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie do UPS |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 3553340620010 |
| Příslušenství: | Ostatní |
| EAN: | 3553340620010 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
