APC Easy UPS 1200VA, 230V, AVR, Schuko Sockets (650W), BVX1200LI-GR
Kód: ALIIMPE551360
Novinka
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem online (4 KS)
Detailní popis produktu
Model BVX1200LI-GR
Topologie Line Interactive
Kapacita (VA) 1200VA
Kapacita (Watt) 650W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
GreenPower Ne
Podpora aktivního PFC Ne
Vstup
Rozsah vstupního napětí 220-240V
Rozsah vstupní frekvence 50/60 Hz ±5 Hz (autodetekce)
Jmenovitý vstupní proud A
Vstupní zásuvka CEE7
Délka přívodního kabelu 1.2m
Regulace napětí (AVR) Ano
Výstup
Rozsah výstupního napětí 230V ±10% @ 100% zátěž
Rozsah výstupní frekvence 50Hz / 60Hz ±5Hz
Výstupní frekvence Aproximovaný sinus
Počet zásuvek 4
Typ zásuvek SHUKO GERMAN
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochrana Ano
Max. hodnota rázu 273J
Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 Ne
Baterie
Uživatelsky vyměnitelné Ano - ne za provozu
Typ baterie (Počet) 12V/9Ah (1)
Typická doba nabíjení 8 h
Záložní časy
Prodloužení doby zálohy Ne
70% zátěž (min) 3.2