APC Back-UPS 1200VA, 230V, AVR, French Sockets (650W) - CZ zásuvka, BX1200MI-FR
Kód: ALIIMPE551376
Novinka
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem online (14 KS)
Detailní popis produktu
Model BX1200MI-FR
Topologie Line-Interaktivní
Kapacita (VA) 1200VA
Kapacita (Watt) 650W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
GreenPower Ne
Podpora aktivního PFC Ne
Vstup
Rozsah vstupního napětí 220-240V
Rozsah vstupní frekvence 50/60Hz (auto-sending)
Jmenovitý vstupní proud 10A
Vstupní zásuvka CEE7
Napájecí kabel 1.2m
Regulace napětí (AVR) Ano
Výstup
Rozsah výstupní frekvence 50/60 Hz ±0.5Hz
Výstupní frekvence Iterační aproximace sinusového průběhu
Počet zásuvek 4
Typ zásuvek IEC 320 C13 (záložní provoz na baterie)
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochrana Ano
Max. hodnota rázu 273J
Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 Ano (až 1Gb)
Baterie
Uživatelsky vyměnitelné Ne - ne za provozu
Typ baterie (Počet) 12V/9Ah (1)