VERBATIM Powerbanka Charge 'n' Go Essentials, Magnetická, 20000 mAh, USB-C, Černá, 32223
Kód: ALIIMPE714411Detailní popis produktu
Verbatim Power banka Charge 'n' Go Essentials
Power banka Verbatim Charge 'n' Go poskytuje spolehlivé vysokokapacitní nabíjení vašich zařízení. Je ideální pro ty, kteří jsou na cestách, a poskytuje dostatek energie pro nabíjení více zařízení, takže vám zajistí připojení během dlouhých dnů, služebních cest nebo dobrodružství v přírodě. Díky lehkému, ale odolnému provedení je tato powerbanka určena pro ty, kteří potřebují nepřetržitou energii.
Charge 'n' Go nabízí všestranné možnosti duálního nabíjení. Užijte si rychlé 15W magnetické bezdrátové nabíjení pro MagSafe iPhone a zařízení Android a kabelové nabíjení až 20W přes USB-C PD. Ať už pracujete, dojíždíte nebo cestujete na průzkum, tato powerbanka zajistí rychlé a efektivní nabíjení vašich zařízení.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Kapacita | 20 000 mAh |
| Konektory | USB-C |
| Vstup | USB-C PD: 5V - 3A, 9V - 3A, 12V - 2,91A, 15V - 2,33A, 20V - 1,75A (max. 35 W) |
| Výstup | USB-C PD: 5V - 3A, 9V - 3A, 12V - 2,91A, 15V - 2,33A, 20V - 1,75A (max. 35 W) Bezdrátové nabíjení: 5W, 7,5W, 10W, 15W (max. 15W) |
| Podporuje | PD 3.0, QC 3.0, Apple 2.4A, BC1.2, DCP, AFC |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 104 x 69 x 29 mm |
| Váha | 351 g |
Co je v krabici
1x Magnetický kovový kroužek
1x Kabel USB-C
EAN: 023942322238
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 023942322238 |
| Typ příslušenství: | Powerbanky |
| EAN: | 023942322238 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
