LENOVO USB-C 100W AC Adapter-EU, GX21V43585
Kód: ALIIMPE1651602Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Product:Lenovo USB-C 100W AC Adapter-EU
Part Number:GX21V43585
FEATURES
| SPECIFICATIONS | |
|---|---|
| Dimensions | 108 mm x 56.5 mm x 27 mm |
| Weight | 280G |
| Color | Black |
| Outside Material | - |
| Cable length | 1m |
| Shipment Group | 1 x Power Adapter 1 x Line Cord 1 x Warranty Poster 1 x Power Poster |
| Connectivity | 3pin |
| Charging Port | USB-C |
| Output | 20.0 V/5.0 A |
| Input | 100-240 V 1.6 A 50-60 Hz |
| Warranty | 1 Year |
| Description | |
| Product Description | Lenovo USB-C 100W AC Adapter offers fast, efficient charging at home, in the office, or on the go for your Lenovo PCs. It is perfect for use as a spare or replacement adapter. Lenovo USB-C 100W AC Adapter is compact, energy efficient and backed with warranty. |
EAN: 195892143710
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (IČ 12 měsíců) |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 195892143710 |
| Typ příslušenství: | Ostatní |
| EAN: | 195892143710 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
