EVOLVEO Ania 14, chladicí podstavec pro notebook, červené podsvícení, ANIA14
Kód: ALIIMPE546594Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
EVOLVEO Ania 14
EVOLVEO Ania 14, chladicí podstavec pro notebook, červené podsvícení
Chladící podstavec pro notebooky do úhlopříčky až 17.3", 5 x ventilátor 140 mm, 2 x USB, červené podsvícení, regulace otáček
Doporučené napájecí USB 3.0

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Materiál | Plast a kov |
| Ventilátory | 5 x 40 mm |
| Rychlost ventilátoru | 1000 - 1400 ± 10 % RPM |
| Kompatibilní s notebooky | 11-17,3" |
| Hlučnost | 20dBA |
| Konektory na zadní části | 2 x USB 2.0 |
| Jmenovité napětí: | DC 5V |
| Proud | 0,75 A |
| Výkon | 3,75W |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 410 x 293 x 30 mm |
| Váha | 1015 g |
Co je v krabici
Kabel 65cm USB 2.0 - USB 2.0
EAN: 8595683200974
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 1.06 kg |
| EAN: | 8595683200974 |
| Typ příslušenství: | Chladící podložky |
| EAN: | 8595683200974 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
