SEASONIC zdroj G12-GM-850 (V1.5) Gold / 850W / ATX / 120mm fan / semi-modulární / 80PLUS Gold, SSR-850FM
Kód: ALI10MCASS630117
Novinka
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem online (16 ks)
Detailní popis produktu
Zdroj Seasonic G12-GM-850 (V1.5) – když napájení není věda
certifikace 80PLUS Gold
Nadpis
  • Seznam
PC zdroj Seasonic G12-GM-850 (V1.5) dosahuje celkového výkonu 850 W, což jej předurčuje k napájení moderních počítačů, herních PC nebo pracovních stanic. Inovativní konstrukce přináší praktický systém kabeláže, který umožňuje snadno připojit jen potřebné kabely a zlepšit správu uvnitř skříně. Součástí je také 120mm ventilátor, který zajišťuje optimální chlazení.
PC zdroj Seasonic G12-GM-850 (V1.5) 850 W
Seasonic G12-GM-850 (V1.5) 850 W
Napájecí zdroj o výkonu 850 W je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Zdroj splňuje certifikaci 80PLUS Gold a má částečně odpojitelné kabely.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 850 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80PLUS Gold
Napájecí konektory: 1× ATX 20 + 4pin, 2× EPS 4 + 4pin, 3× PCIe 6 + 2pin, 6× SATA, 3× Molex
Rozměry: 150 × 140 × 86 mm
EAN: 4711173878513
Doplňkové parametry
Kategorie: 700 - 900 W
Záruka: 5 let
EAN: 4711173878513
Barva: Černá
Délka záruky (měsíce): 60
Délka záruky IČO (měsíce): 60
Konektor ATX 24pin (počet): 1
Konektor EPS 8pin (počet): 2
Konektor Molex - HDD (počet): 3
Konektor PCI Express 6+2pin (počet): 3
Konektor SATA (počet): 6
Max. výkon zdroje (W): 850
Odpojitelné kabely (modulárnost): semi
Rozměr ventilátoru (mm): 120
Rozměry: 150 × 140 × 86 mm