Dell UltraSharp/U3225QE/31,5''/IPS/4K UHD/120Hz/5ms/Black-Gray/3RNBD, 210-BQTK
Kód: ALID-M-U3225QEŠiroká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Displej
Viditelná úhlopříčka: 31.5''
Typ panelu: In-plane Switching (IPS) Black Technology
Povrch displeje obrazovky: Antireflexní s potahovaným povrchem 3H
Maximální přednastavené rozlišení: 3840 x 2160 at 120 Hz
Pozorovací úhel: 178/178
Rozteč pixelů: 0,18159 mm x 0,18159 mm
Pixely na palec (PPI): 140
Kontrastní poměr: 3,000:1
Poměr stran: 16:9
Jas: 450 cd/m2
Doba odezvy: 5 ms (fast mode)
Konektivita
1 x port DisplayPort 1.4 s podporou DSC (DRR pro Microsoft Windows)
1 x port DisplayPort 1.4 (výstup)
1 x port HDMI (podpora až UHD 3840 x 2160 120Hz FRL, VRR dle specifikace v HDMI 2.1.)
1 x upstreamový port Thunderbolt 4 (DP1.4 (HDCP 2.2) s podporou DSC, PD: 140 W, přepínání 2/4 linek) – upstream
1 x downstreamový port Thunderbolt 4 (downstream, zřetězení, 15 W)
1 x upstreamový port USB-C (USB 10Gbps KVM)
1 x Audio port (3,5mm konektor)
4 x porty USB Type-A (USB 10Gbps)
1 x port RJ45 Porty pro rychlý přístup:
1 x USB Type-A 10Gbps s BC 1.2
2 x USB-C 10Gbps downstream
Rozměry
Výška s vytaženým stojanem: 468.94 mm - 618.94 mm
Šířka se stojanem: 713.20 mm
Hloubka se stojanem: 215 mm
Výška bez stojanu: 353.51 mm
Šířka bez stojanu: 713.20 mm
Hloubka bez stojanu: 57.50 mm
Hmotnost (pouze monitor – pro zavěšení VESA): 6.52 kg
Hmotnost (včetně balení): 9.34 kg
Napájení
Požadované napětí: AC 100-240 V (50/60 Hz)
Spotřeba energie při běžném provozu: 30.50 W
Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: 0.5 W
Rozsah teplot
Min Operating Temperature: 0 °C
Max Operating Temperature: 40 °C
Rozsah provozní vlhkosti
10 - 80% (non-condensing)
Přizpůsobení
Výškově nastavitelný stojan 150 mm
Naklonění -5° až 21°
Otáčení -30° až 30°
Pivot -90° až 90°
Vesa uchycení -100 x 100 mm
Záruka
Typ: 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange Služba Premium Panel Exchange Služba Dell Premium Panel Exchange umožňuje bezplatnou výměnu monitoru v době trvání omezené záruky na hardware i v případě, že najdete jediný vadný světlý pixel. Služba Advanced Exchange Service Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor.
Stránky výrobce
Odkaz: https://www.dell.com/en-uk/shop/dell-ultrasharp-32-4k-thunderbolt-hub-monitor-u3225qe/apd/210-bqtk/monitors-monitor-accessories
EAN: 5397184923399
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 31" - 40" |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 5397184923399 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodů (mm): | 0,18159 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozměry (ŠxVxH mm): | 353.51x713.20x57.50 |
| Kontrast (statický): | 3 000:1 |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Úhlopříčka ("): | 31,5 |
| Hmotnost přesná (kg): | 6,52 |
| Model: | U3225QE |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odezvy (ms): | 5 |
| Způsob použití: | Profesionální grafické |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 120 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Power Delivery: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 30 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Garance (roky): | 3 NBD |
| Modelová řada: | Dell UltraSharp |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D1024120072 |
| Výkon Power Delivery (W): | 140 |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 450 |
| Flicker Free: | Ne |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | TCO logo |
| EAN: | 5397184923399 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
